Schaken is een mooi spel 

Wie kennis wil maken met het edele schaakspel kan zich nog opgeven voor de cursus in november.

Afgelopen maandag werd er natuurlijk weer geschaakt, Jim Klinge slaagde erin om  Ton van Oijen volledig klem te zetten. Hij moest echter nog wel even goed uit kijken om het volle punt binnen te halen. Gerrit Luggenhorst had het een stuk moeilijker tegen Marco de Bruin, maar belandde na afruilen van de stukken ook in een gewonnen positie. Marco verdedigde zich met hand en tand maar het eindspel was niet meer remise te houden voor hem. Bas van Beek kwam slecht uit de opening en had daar de gehele partij last van. Er kwam een eindspel op het bord waar in hij wel een beter loper had maar daar was dan ook alles mee gezegd.In het eindspel waar beide spelersminder dan vijf minuten op de klok hadden was het Piet Ypma die in de fout ging en zag alsnog zijn partij verloren gaan. Dinant van Beek en Jan Scheperman moet nog de juiste vorm zien te vinden. In een partij die niet echt los wilde komen besloten ze al vrij snel om er remise van te maken. Gerrit Stevens haalde zijn eerste overwinning binnen tegen Bertus van Beek met zijn favoriete opening. Bertus behandelde die te passief en na een ongelukkige Torenzet kwam Gerrit gewonnen te staan.

 

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *