Verrassende eerste ronde

In de eerste ronde van de interne schaakcompetitie 2023-2024 konden direct een aantal verrassingen genoteerd worden. Jan was als eerste klaar. Hij zat te veel te letten op een aanvalsveld waardoor hij over het zag dat zijn dame aangevallen werd. Dat was een eenvoudig punt voor Marco. De nieuwelingen Erik Gervedink Nijhuis en Lesley Brummelaar deelden het punt. Zij waren in zo’n typische stelling terecht gekomen waarbij de speler die iets zou proberen, zou gaan verliezen. De echte verrassingen vielen op het eind. Bas van Beek won van clubkampioen Jim Klinge. Jim kwam moeizaam uit de opening en wist geen ruimte te maken voor zijn stukken. Bas maakte daar optimaal gebruik van. Bertus van Beek bouwde een verdediging op waar Ton zich uiteindelijk geen raad mee wist. Dit leverde een verdienstelijke remise op voor Bertus.

 

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *