Schaakseizoen  afgesloten

Afgelopen maandagavond sloot de schaakvereniging Holten het seizoen 2022/23 af met een snelschaaktoernooi, zoals gewoonlijk onder het genot van een hapje en een drankje. De bedenktijd per partij was vijf minuten per persoon, een partij kon dus maximaal 10 minuten duren en dat gebeurde veelvuldig. Veel partijen gingen door tijd verloren waarbij de winnaar soms zelf maar een paar seconden over had. Toen de kruitdampen waren opgetrokken bleek Gerrit Luggenhorst de grote winnaar, hij had alle partijen winnend afgesloten, met Dick van der Knaap op een eervolle tweede plaats. Dick had alleen verloren van beide Gerrits.

De eindstand; 1. Gerrit Luggenhorst 8 punten, 2. Dick van der Knaap 6,3. Bas van Beek 5½, 4. Ton van Oijen 5, 5. Gerrit Stevens 5, 6. Jim Klinge 4, 7. Jan Scheperman3, 8. Piet Ypma 2, 9. Bertus van Beek 1½.

Het schaakseizoen begint weer op de laatste maandag van augustus met de jaarvergadering

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *