Gerrit Luggenhorst wint het Rapid Schaaktoernooi van Holten

Afgelopen maandagavond was de finale ronde van het Rapid Schaaktoernooi. Dit is een toernooi dat over drie rondes van drie partijen gespeeld wordt. Bij Rapidschaak heb je 15 minuten bedenktijd plus 5 seconden bonus per zet. Tot aan de laatste ronde waren er nog vier spelers die aanspraak konden maken op de titel. Bas van Beek wist te winnen van Jim Klinge en Gerrit Luggenhorst kwam tegen Dinant van Beek niet verder dan remise. Dit half puntje was voor Gerrit genoeg om zich een jaar lang de beste Rapidschaker van Holten te mogen noemen.  De maand April staat weer vol met prachtige schaak activiteiten. Vrijdag (de 21ste) staan de Koningsspelen op het programma, hier geven we een schaak clinic voor de schooljeugd, altijd leuk om even te komen kijken op Meermanskamp . Maandag (de 24ste) speelt ons viertal de finale wedstrijd om het kampioenschap tegen WSG uit Winterswijk en op Koningsdag hopen we te kunnen schaken tegen onze nieuwe Burgemeester op de Smidsbelt. Kortom weer een heerlijke Schaakmaand.

voor de eindstand Rapid toernooi zie  Rapid competitie

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *