Interne Competitie ronde 24

Dick had zijn avond niet. Al vrij snel verloor hij een kwaliteit en tegen Jim is dat eigenlijk al dodelijk.

Gerrit L en Jan vochten lang om een centrumpion van Gerrit. In het eindspel stuurde Gerrit aan op een afruil van de stukken waar Jan in mee ging. Dit leverde Gerrit een vrijpion op. Jan dacht een pion mee te kunnen snoepen, maar had zich verrekend in het tempo waarin de vrijpion naar het promotieveld liep.

Gerrit  S schoof de pionnenstelling in het centrum dicht. Ton dacht een aanval op de koningsvleugel te kunnen opzetten, maar Gerrit wist de juiste verdediging te vinden. Ze kwamen remise overeen.

Bas was een tijdje bezig om de pionnenstelling van Bertus te slechten. Uiteindelijk wist hij een pionnetje pion te winnen waarna de druk vol op dit punt van de stelling werd gezet. Bertus verdedigde zich moedig, maar uiteindelijk brak Bas er toch door heen.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *