Jim Klinge in de Finale van de Interne Beker

Maandagavond werden de halve finales gespeeld om de interne beker.
Jim Klinge liet maar weer eens zijn klasse zien door de goed spelende Bas van Beek te verslaan.
In een tactisch spel waar Bas matig uit de opening kwam en daarna helemaal weg gespeeld werd.
De tweede halve finale tussen Gerrit Luggenhorst en Dinant van Beek kende een meer spannend verloop. Dinant die van uit de opening direct in de aanval ging kon Gerrit niet echt in de problemen brengen. Het koste hem echter wel veel bedenkt tijd en ze besloten er maar remise van te maken.
Jim zal dus nog even moeten wachten voordat  de andere finalist bekent is.

Intern werden er nog vier partijen gespeeld. Dick van der Knaap en Ton van Oijen hielden elkaar de gehele partij in evenwicht. En ondanks dat Ton geen tijd meer had werd er toch voor remise besloten. Marco de Bruin wist Piet Ypma door sterk spel te verrassen, Piet die de aanval koos maar zijn verdediging verwaarloosde en zo ging zijn Dame verloren, hij spartelde nog wel een beetje maar de strijd was al verloren voor hem. De interessantste partij van de avond was die tussen Jan Scheperman en Bertus van Beek. Bertus die een kwaliteit (toren tegen loper) voor kwam, had de winst in handen, maar Jan als ervaren rot, liet zich niet zo maar weg spelen. Zijn enigste kans was om zijn pionnen naar voren te sturen en te laten promoveren tot Dame . Bertus deed er alles aan maar kon de kleine pionnetjes  niet meer tegen houden en feliciteerde Jan tenslotte met de mooi overwinning.

voor de actuele interne stand na ronde 23 zie  interne competitie
voor de actuele stand   interne beker

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *