Interne Competitie ronde 20

Jim Klinge had geen problemen met Gerrit Luggenhorst , Gerrit liet zich verrassen door een loperaanval op zijn koning  en ineens was het uit en Gerrit gaf op.  De andere topper tussen Ton van Oijen en Bas van Beek werd een treurige remise. beide spelers namen geen risico en dan staat de uit al slag vast. Dinant van Beek zag compleet over het hoofd dat zijn Toren aangevallen werd, hij kon dan ook niets anders dan Jan Scheperman feliciteren met de overwinning. Dick van der Knaap kende geen medelijden met Gerrit Stevens, ook Gerrit gaf een stuk weg en dat moet je niet doen tegen Dick. Marco de Bruin won van Bertus van Beek in een leuk eindspel dat nauwkeurig gespeeld moest worden. Bertus maakte een klein foutje en Marco sloeg meteen toe. het is nog maar de vraag of  Marco het had gewonnen als Bertus de fout niet  had gemaakt.

voor de actuele interne stand na ronde 20 zie  interne competitie

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *