Veertiende ronde intern + Beker ronde

voor de interne competitie speelden Bertus en Dick tegen elkaar. Ze speelden tot in de tijdnoodfase. Dick had de pionnen van Bertus uit elkaar gespeeld tot vijf losse pionnen die lastig te verdedigen zijn. Laat dit soort eindspelen maar aan Dick over, die speelt dat vakkundig uit.

voor de interne Beker stonden twee partijen op het programma. Gerrit Luggenhorst tegen Gerrit Stevens en Jim tegen Ton. De beide Gerrits waren snel klaar. In een rap tempo werden stukken afgeruild. Gerrit Stevens haalde beide torens van de laatste lijn terwijl de koning nog achter drie paaltjes stond. Pas toen de eerste toren van het bord ging had Gerrit door dat hij niet terug mocht slaan omdat hij dan mat ging.

Jim en Ton kwamen in een stelling uit waarbij herhaling van zetten volgde. Beiden zagen geen alternatieven en bleven dezelfde stelling herhalen om vervolgens remise overeen te komen.

voor de actuele interne stand zie  interne competitie

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *