Bas van Beek Holtens Snelschaak Kampioen 2023.

Op maandag 2 Januari werd gestreden om het  Snelschaakkampioenschap 2023. Het toernooi is voor Holtenaren, leden én oud-leden van de Schaakclub. Dit jaar deden twee oud-leden mee, en gezien de eindstand waren ze het schaken zeker nog niet verleerd.  Bas van Beek werd de beste snelschaker (2023) van Holten en pakte de eerste prijs van het seizoen. Hij won met 1,5 punt voorsprong op oud-lid Erik Gervedink Nijhuis. Het snelschaakkampioenschap wordt altijd op de eerste maandag van het nieuwe jaar gehouden

Naast het snelschaaktoernooi was het dus een relaxte bijeenkomst van bekenden, en aangezien dit alles samen viel met de halve finales van de PDC, waren de schakers vaker dan gewoonlijk ’toevallig’ bij de bar te vinden.

Het was een spannende schaakavond, en vooral tegen het einde van de partijen was er op de borden het nodige vuurwerk te bewonderen! Bas wist 8 van de 9 partijen te winnen en speelde alleen tegen oud kampioen Jim Klinge gelijk. De top vier zag er als volgt uit  1 Bas van Beek 8,5  2 Erik Gervedink Nijhuis 7,0  3 Jim Klinge 6,5  4 Erik Bosman 5,5

voor de eindstand zie  snelschaakkampioenschap

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *