Zesde Ronde interne Schaakcompetitie

De spannende ontmoeting (op papier) tussen Gerrit Luggenhorst en Jim Klingen eindigde in remise. Het was meer opletten van beide kanten dan dat er veel risico werd genomen. Met een bord vol stukken waar alles nagenoeg vast stond werden de punten gedeeld.

Bas van Beek had het moeilijk tegen Dick van der Knaap, een verre vrijpion bracht Bas de overwinning.

Jan Scheperman  speelde een zeer interessante partij tegen Bertus van Beek, lange tijd zag het er na uit dat Bertus de partij in evenwicht kon houden. Jan kon een klein pionnetje winnen die net voldoende was om hem de overwinning te brengen.

Ton van Oijen zag zijn vlag vallen in gewonnen  positie. In zijn partij tegen Dinant van Beek waar hij sterk uit de opening kwam, gebruikte hij veel te veel tijd om dit voordeel in winst om te zetten. Dinant kwam nog wel sterk terug  en dit resulteerde in nog meer tijd probleem voor Ton . het was tegen twaalf toen zijn bedenktijd op was en hij Dinant de hand schudden met de overwinning.

voor de actuele stand zie  interne competitie

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *