Kwartfinale interne beker en Interne Competitie

Afgelopen maandagavond stond de kwartfinale van de interne beker op het programma. Drie van de vier partijen konden worden afgewerkt. De Franse opening kwam op het bord in de partij van Jim Klinge tegen Marco de Bruijn. Toen Marco verzuimde te breken met f7-f6 bleef hij zitten met een slecht Paard en een slechte Loper. Aan Jim kun je het dan wel overlaten om deze partij tot winst te voeren. Gerrit Luggenhorst offerde in zijn partij tegen Jan Scheperman een pion maar dat had niet het gewenste resultaat. Er was echter geen weg terug en Gerrit zette door, hij dacht nog even weg te komen met remise maar vergat dat de pion in zijn beginstelling twee vakjes naar voren mag. Ton van Oijen offerde in zijn partij tegen Bas van Beek 2 stukken voor een Toren en zag dit beloond worden. De stukken van Bas bleven passief en Ton kon de stelling langzaam maar zeker insnoeren. Onder die druk kwam Bas niet meer uit en hij kon zijn Koning omleggen. In de kwartfinale staat de partij tussen Bertus en Dinant van Beek nog open.

Ook werden nog enkele partijen in de interne competitie gespeeld. Gerrit Stevens won van Piet Ypma. Piet vergiste zich in een afruil die er hoopvol voor hem uitzag. Dat bleek schijn, binnen enkele zetten was Piet´s stelling een puinhoop. Dick van der Knaap was weer scherp en zette Henk van Beek vanaf het begin onder druk. Voordat de vermoeidheid bij Dick toesloeg was Henk al bezweken

voor de actuele Interne stand zie klik hier

voor de actuele Interne Beker stand zie klik hier

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *