16de ronde interne competitie

Gisteravond werd de 16de ronde van de interne competitie gespeeld.

Dick verloor in een boeiende partij van Jim. Ton speelde gelijk tegen Henk, hij vertelde aan de bar dat hij dacht te zullen winnen maar het pakte anders uit. Piet die de  openlijn met zijn Dame en Toren in bezit had tegen Gerrit Luggenhorst gaf deze op en verloor mede daar door de partij. Jan speelde de opening veel beter dan Dinant maar tot winst kon hij het niet brengen het werd remise. Bas speelde een rustige partij tegen Bertus en won één en daarna nog een pion en toen de partij. Gerrit Stevens revancheerde zich van zijn Beker nederlaag tegen Marco. hij begrijp zelf nog steeds niet hoe hij heeft kunnen winnen.

voor de actuele stand zie klik hier

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *