Een Schaakprobleem deel 3

Wit geeft in twee zetten Mat

Vroeger waren er vele kranten met een schaakrubriek waarin schaakproblemen waren opgenomen, maar deze rubrieken zijn in de loop der jaren grotendeels verdwenen. De schaakclub heeft dan ook gemeend om hier in een serie van vijf, oplopend in sterkte weer aandacht aan te besteden. Vorige week hebben we de tweede uit de serie gepubliceerd, ook hier op kregen we een aantal  goede oplossingen toe gemaild , De juiste start zet was de Toren naar h4. De derde schaakpuzzel is een blokkadeprobleem, hierin moet Wit in twee zetten Zwart mat zetten, veel plezier en succes .

Als je de oplossing gevonden hebt mail dat dan naar Schaakclub@sv-holten.nl en onder de winnaars worden mooie schaakboeken verloot.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *