Schaaktraining  met Derde ronde Rapidtoernooi !

Schaaktraining  met Derde ronde Rapidtoernooi !

Bob verzorgde de tweede serie schaaktrainingen uit een sessie van vier in totaal. Deze keer behandelde hij op verzoek het pionneneindspel. We zien dat nog te veel hele en halve punten verloren gaan door het niet juist afhandelen van deze eindspelen. Met een aantal interessante voorbeelden liet hij zien hoe je dit moet aanpakken.

Na de schaaklessen vervolgden we de avond met de 3de ronde van het Rapidtoernooi (15 min per persoon per partij).

Ook na drie rondes is het nog altijd niet duidelijk wie zich dit jaar Rapidkampioen van de schaakclub mag noemen. Na negen partijen heeft zich een kopgroep gevormd van vier spelers. Jim aan kop, met een half punt voorsprong op Bob en een vol punt op Martijn en Dick. Ze zullen in de laatste ronde (10 feb.) wel uitmaken wie de sterkste Rapid schaker 2020 van Holten is.

Winnaars van de avond waren Martijn en Gerrit L. die al hun drie partijen wisten te winnen. De anderen lieten punten liggen, door het weggeven van stukken, onreglementaire zetten, of verprutsten hun stelling in de tijdnoodfase.

 

De stand na negen partijen is als volgt:

Nr Voornaam Naam Score Gesp.
1 Jim Klinge 7 9
2 Bob Bishoen 6,5 9
3 Martijn Hage 6 9
4 Dick van der Knaap 6 9
5 Jan Scheperman 5,5 9
6 Ton van Oijen 5 9
7 Gerrit Luggenhorst 5 6
8 Dinant van Beek 4 9
9 Bas van Beek 4 9
10 Teun Scheurwater 4 9
11 Gerrit Stevens 4 9
12 Henk van Beek 4 9
13 Piet Ypma 3,5 6
14 Johan Kl Teeselink 2 9
15 Bertus van Beek 2 6
16 Hans van Oijen 1,5 6
17 Marco de Bruijn 1 0

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *