Interne Competitie: 10e ronde!

Op de elfde van de elfde speelde ons achttal tegen Voorst en verloor helaas met 2½ – 5½.  Intern werden twee partijen gespeeld. Jim was duidelijk een maatje te groot voor Hans, die na een paar jaar afwezig te zijn geweest het spel weer heeft opgepakt. Jim startte een  zware aanval op Hans zijn koning. Hans kon dit onheil alleen nog kon afwenden met materiaalverlies. Uiteindelijk kostte het Hans de partij.

De partijen tussen Bertus en Johan zijn de laatste jaren van hoog niveau, waarbij Johan regelmatig aan het langste eind trok. Gisteren ging het anders! Johan gaf in de opening een stuk weg en dat moet je niet doen tegen de ervaren Bertus.  Johan probeerde zich nog wel te  verdedigen maar er was met een stuk minder geen houden meer aan. Punt voor Bertus dus!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *