Laatste ronde interne schaakcompetitie

Het schaakseizoen loopt ten einde. Afgelopen maandag werden de laatste partijen van  de interne schaakcompetitie afgewerkt. Clubkampioen Ton van Oijen zette de kroon op zijn werk door van Bertus van Beek te winnen. Bertus kwam helaas weer tijd te kort in een verder onduidelijke stelling. Jan Scheperman en Jim Klinge waren al snel klaar. Blijkbaar maakt Jim één van zijn  zeldzame blunders. Piet Ypma had licht overwicht tegen Theo van Lindenberg en kon dat verzilveren. Bas van Beek won van Gerrit Stevens die in een wanhoopspoging vergeefs probeerde een mataanval op te zetten. Blijkbaar had Gerrit de avond daarvoor te lang doorgefeest bij Go Ahead.

De eindstand  aan kop na 27 ronden.  1. Ton van Oijen, 2. Jim Klinge, 3. Gerrit Luggenhorst, 4. Bas van Beek. Op de 5e en 6e plaats Erik Gerverdink-Nijhuis en Jan Scheperman die ongeveer gelijk staan. Er zal nog een nauwkeurige berekening aan te pas moeten komen om de juiste posities te bepalen.7. Dinant van Beek, 8. Teun Schreurwater, 9. Piet Ypma, 10. ToliKochurin, 11. Gerrit Stevens, 12. Bertus van Beek, 13. Marco de Bruijn, 14. Theo van Lindenberg, 15. Lesley Brummelaar.

Volgende week maandag is onze afsluitavond.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *