Jim Klinge  wint overtuigend de Holtense Schaak Beker

Jim Klinge wist afgelopen maandag de intern Beker te winnen. In de Finale versloeg hij Dinant van Beek in 22 zetten. Dinant had zich samen met zijn neef Bas voorbereid op deze finale. Maar helaas koos Jim een andere variant dan dat ze hadden gedacht waardoor Dinant het spoor helemaal kwijt was en in een hopeloze stelling maar opgaf en niet aders kon doen dan Jim feliciteren.

Ook in de interne competitie zit het Jim mee. De nummer twee van de van de competitie Gerrit Luggenhorst verloor van Ton van Oijen , in een spanend eindspel waar beide spelers minder dan 10 seconden  op de klok hadden was het Ton die de gelukkigste was. Piet Ypma speelde tegen Bertus van Beek. Ze hadden afgesproken om een partij met 50 minuten bedenktijd per speler te spelen. De tijd is meestal Bertus grootste tegenstander en ook nu was het Bertus die mede hierdoor verloor, hoewel hij na afloop wel het hoogste woord had en precies kon vertellen waar het mis ging. Jan Scheperman en Bas van Beek speelden remise, deze uitslag zag iedereen al lang aankomen behalve de spelers zelf. Na dat ze nog een uurtje doorspeelden hadden ze het zelf ook door en werd tot remise besloten. Dick van der Knaap had een makkelijke avond tegen Gerrit Stevens. Een foute berekening van Gerrit koste hem een stuk en niet veel later ook de partij.

voor de actuele interne stand na ronde 28 zie  interne competitie
voor de eindstand   interne beker

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *