Holten wint eerste ronde SBO Cup

Afgelopen maandagavond speelde Holten tegen het  Wierdense  Mat ADOR  in de eerste ronde van de SBO Cup

Holten kwam sterk uit de startblokken. Ton  van Oijen lokte zijn tegenstander heel gewiekst uit de tent en voordat hij dat wist stond hij al een stuk achter en kon Holten het eerste puntje in de tas doen.

Helaas was die voorsprong van korte duur. Gerrit Luggenhorst won nog wel een centrumpion maar wist daar niet zo veel mee aan te vangen. Hij kwam steeds slechter te staan en kwam zelfs een Toren achter. 1-1.

Jim Klinge aan bord 1 daarentegen heerste vanuit de opening en benutte het voordeel door zijn tegenstander in een wurggreep te krijgen waardoor hij fraai kon winnen.

Bas van Beek moest de overwinning veilig stellen met minstens een remise. Bas leek daar ook op weg. Hij was wel tevreden over zijn  stelling en kreeg druk op zijn tegenstander. Echter de tijdnood.  Met minder dan een minuut zijn klok deed Bas niet de beste zetten. Gelukkig deed zijn tegenstander dat ook niet en werd de partij remise, Holten – Mat Ador  2½ – 1½ en Holten door naar de tweede ronde.

voor de uitslag zie  externe beker

 

In de interne competitie stond 1 partij op het programma. Jan Scheperman won van Bertus van Beek.

voor de actuele interne stand zie  interne competitie

 

 

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *