Gerrit Luggenhorst veroverd de koppositie

Gerrit Luggenhorst heeft maandagavond de koppositie heroverd ten koste van Jim klinge.
in een spannende strijd die alle kanten op kon gaan was het Jim, die voor zijn doen, een onverklaarbare blunder beging. Beide spelers hadden nog minder dan vijfminuten op de klok toen Jim een Toren weg gaf en meteen opgaf. Bas van Beek schoof door naar de derde plek ten koste van Ton van Oijen. Ook hier werd de partij in tijdnood beslist. Bas zetten zoveel druk op de Ton zijn stelling dat deze daar onder wel moest bezwijken. Bas bleef kalm en snoepte links en rechts wat pionnetjes op. Ton kon het ten slotte niet meer aanzien en gaf op.
De verrassing van de avond was het gelijkspel van Bertus van Beek tegen Jan Scheperman. Jan die lang beter stond en dacht te winnen moest toch eigenlijk wel weten dat Bertus zich nooit zo maar gewonnen geeft. Bertus kwam dan ook sterk terug en met tien minuten op de klok zag Bertus zich geen kans om het nog te winnen en werd er tot remise besloten. In de partij van Marco de Bruin en Dinant van Beek ontpopte zich na de opening een waar spektakel op het bord. Vele stukken stond op vallen en wat er daarna van over zou blijven was niet te voorzien. Toen de rook was opgetrokken en de gevallen stukken naast het bord stonden zat er voor beide kanten niet meer in dan een teleurstellende remise.

voor de actuele interne stand zie  interne competitie

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *