Dit jaar geen studiereis naar Wijk aan Zee

Het schaakspektakel  dat voor de 83ste  keer in Wijk aan Zee van start gegaan is heeft al  weer schitterende partijen opgeleverd , wat dacht  je van de nederlaag van wereld kampioen Magnus Carlsen tegen de jonge rus Andrey Esipenko, verder zijn bijna alle bekende grootmeesters aanwezig.

De schaakclub organiseerde diverse malen een studiereis voor de leden om het niveau van de club op te vijzelen. Gezien de lange winterslaap waar we nu in zitten zou ik dat  zeker  geen overbodige luxe willen noemen. Gelukkig kunnen we nog online schaken en daar de verrichtingen van de grootmeesters volgen.
Er is op het Twitch kanaal van de schaakbond  (https://www.twitch.tv/schaakbond) tijdens alle ronden een dag journaal te zien. deze zijn van 20.00-20.30 uur. IM Stefan Kuipers zal de hoogtepunten van iedere ronde naspelen en belichten

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *