Holtense Schakers blijven goed presteren

Door het Coronavirus liggen de schaakcompetities alweer enige tijd stil. Een viertal Holtense schaker doet nu alweer een aantal weken mee aan een door schaakclub Raalte georganiseerd online schaaktoernooi. Eerder was het Teun Scheurwater die op fraaie wijze een ronde wist te winnen. Afgelopen maandagavond was het Bas van Beek die met de eer ging strijken in de 9e ronde. Bas werd eerste met een score van 7,5 uit 8.

Deelname aan dit toernooi is gratis, je hoeft geen lid van een vereniging te zijn om mee te doen. Het enige waar je over moet beschikken is een computer, laptop, I pad en een internetverbinding. Voor meer informatie schaakclub@sv-holten.nl

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *