Gezellige afsluiting van een verloren schaakseizoen.

Vrijdagavond was ons “online afsluitend schaaktoernooi”. We hadden elkaar al meerdere maanden niet recht in de ogen kunnen kijken en de echte spanning van het  schaken kunnen voelen. Maar vrijdag 3 juli kon het weer. In een door de kantinecommissie Coronaproof gemaakte kantine van Meermanskamp maar dan wel op gepaste afstand en met een laptop of tablet voor ons in plaats van een schaakbord.  Nadat de koffie was ingeschonken en iedereen was bijgepraat, startte om 20:00 uur het  online schaaktoernooi. Het was voor de meesten wel even wennen om op deze manier te schaken  maar dat mocht de pret zeker niet drukken. We speelden zeven partijen met een bedenktijd van  15 minuten pp. Af en toe hoorde je een kreet  door de kantine dat er weer een stuk weggegeven was of gejuich dat er een stuk gewonnen werd.  Om 22:30 werd de ranglijst opgemaakt en kon de alles beslissende finale  tussen Gerrit Luggenhorst en Martijn Hage gespeeld gaan worden. De eerste partij werd remise en de tweede , deze met verwisselende kleuren ,  trok Martijn aan het langste eind en werd winnaar van het eerste Holtense online schaaktoernooi en mocht de fles wijn in ontvangst nemen. Als het Corona virus zich netjes blijft gedragen startten we op 31 augustus het nieuwe seizoen met onze algemene ledenvergadering.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *