Online Schaken in corona tijd

Nu door het coronavirus de schaakavonden op de club stil liggen, moeten we naar alternatieven zoeken. De schaak bond organiseert online toernooien op  site lichess.org , op deze site kun je naast toernooien ook gewoon tegen leden van bv. onze club spelen als ze zich aanmeld hebben.

Meer informatie op de site van de SBO https://www.sboschaak.net/nieuws/online-schaaktoernooien/

Nu we geen wedstrijdverslagen meer op onze site kunnen publiceren is het wel erg rustig geworden op de site. Hier bij dan ook een oproep aan jullie om als jullie tijd hebben 😉  en een schaak  stukje met ons wilt delen  en vermeld te worden op de website, aarzel dan niet om een bericht  te sturen, liefst met een of meer foto’s. De websitebeheerders zorgen  voor plaatsing.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *