Bob Bishoen Rapidschaakkampioen van Holten

Bob  Bishoen is gisteravond de Rapidschaakkampioen van Holten geworden.

Het Rapidtoernooi (15 min per persoon per partij) wordt over 12 ronden gespeeld, verspreidt over 4 avonden. Bij aanvang van de laatste speelavond stond nog niet vast wie zich kampioen van Holten mag noemen. Jim stond een half punt voor op Bob met nog 3 partijen te spelen. De spanning werd in de eerste partij van de avond al opgevoerd toen Teun Jim versloeg.  jim zag het op dat moment niet  helemaal scherp (red: hij had zijn leesbril in de auto laten liggen) maar Teun speelde ook een prima partij. De concurrentie profiteerde van de misstap van Jim en liet ook in de tweede partij van de avond geen steken meer vallen. In de laatste ronde moest de beslissing vallen.  Bob stond toen een half puntje voor. Jim (red: inmiddels met bril) moest dus winnen van Bob om aanspraak op de titel te kunnen maken. Maar Bob maakte geen fout en met twee pionnen meer bood hij remise aan, wat Jim aannam.  Hierdoor behield Bob zijn half punt voorsprong en mag zich een jaar lang de beste rapidschaker van Holten noemen.

 

Nr Voornaam Naam Score Gesp.
1 Bob Bishoen 9 12
2 Jim Klinge 8,5 12
3 Jan Scheperman 8,5 12
4 Dick van der Knaap 8 12
5 Ton van Oijen 8 12
6 Martijn Hage 7 9
7 Dinant van Beek 6,5 12
8 Teun Scheurwater 6 12
9 Henk van Beek 5,5 12
10 Bas van Beek 5 9
11 Gerrit Luggenhorst 5 6
12 Gerrit Stevens 4 12
13 Piet Ypma 3,5 9
14 Johan Kl Teeselink 2 12
15 Bertus van Beek 2 6
16 Hans van Oijen 1,5 9

.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *