Interne Competitie: 9e ronde!

Gisteren werden 4 wedstrijden in  de negende ronde gespeeld .

Het eerste viertal speelde tegen ENO uit Nijverdal en speelde 2-2 gelijk het verslag volgt in de loop van de week.

Dinant speelde tegen Johan een spanende partij, in de opening gaf Johan een pion weg en het leek een gemakkelijke overwinning voor Dinant te worden. Johan zette echter alles op de aanval en deed misschien niet de juiste pion zet (de analyse moet het nog volgen) en gaf uiteindelijk op.

Piet die momenteel in de vorm van zijn leven verkeerd won een pion en speelde het meesterlijk uit tegen  Hans die zich sterk verdedigde maar het niet kon bolwerken.

Teun kwam tegen Dick een pion voor maar had lopers van ongelijke kleur op het bord. Hij speelden nog een tijdje door maar zag al wel in dat dit niet te winnen was.

Bob net terug van het toernooi in Hoogeveen waar hij verdienstelijk tweede werd won van Henk. Hij zette Henk de gehele partij onder druk en drong hem steeds verder achteruit tot Henk zijn  koning omviel.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *