Interne Competitie: 3e ronde!

Gisteravond werd de de derde ronde van de interne competitie gespeeld. Echte verrassingen vielen niet te noteren al verloor koploper Gerrit Stevens (foto) een tumultueus duel tegen Gerrit Luggenhorst. In de wandelgangen vernamen we nog dat Bas erg lang moest doorzetten tegen de taaie Hans, en dat Bob gelukkig wegkwam tegen de defensie van Ton. Bertus sprak van een gelukje, en zo hoort het af en toe ook!


Uitslagen
Gerrit Stevens – Gerrit Luggenhorst 0-1
Jim Klinge – Teun Scheurwater 1-0
Dick van der Knaap – Martijn Hage 0-1
Jan Scheperman – Henk van Beek 1-0
Piet Ypma – Dinant van Beek ½ – ½
Bob Bishoen – Ton van Oijen 1-0
Hans van Oijen – Bas van Beek 0-1
Johan Klein Teeselink – Bertus van Beek 0-1


 

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *