Lockdown verlengd tot 23 november

Gisteravond heeft Mark Rutte aangekondigd dat er extra maatregelen nodig zijn om de daling te versnellen. Er gelden voor 2 weken extra maatregelen. Volhouden blijft belangrijk, voor jezelf én voor je naasten.

Het bestuur heeft dan ook besloten om onze Lockdown met zeker 2 weken te verlengen tot 23 november. We zullen als bestuur alle ontwikkeling rond het virus en de daarbij behorende maatregelen nauwkeurig blijven volgen.

Zolang we niet op Meermanskamp kunnen schaken doen een aantal van ons mee met de online wedstrijden van Raalte. Zelf vind ik het een leuk alternatief, de wedstrijden zijn s’maandags van 20:00 tot 22:00 uur, ik zou zeggen doe een keer mee.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *