Bas van Beek maakte afgelopen maandag een einde aan de zegereeks van Jim Klinge die op 16 september 2024 voor het laatst een interne schaakpartij verloor. Bas speelde geconcentreerd en maakte geen fouten, bouwde een pracht aanval op die door Jim niet meer te stoppen was. Bas zijn enige probleem was dat hij veel tijd verbruikt had . Met minder dan twee minuten bedenktijd op de klok bleef hij de juiste zetten doen en was hij de grote man van de avond.
Ronald Achtereekte gaf in het middenspel een paard cadeau aan Jan Scheperman die daar wel raad mee wist. Ronald schaakte nog wel even door maar zijn partij was toen al wel verloren.
Ton van Oijen weet wel hoe je Bertus van Beek moet bestrijden. Hij zette heel rustig een aanval op tegen de altijd sterk verdedigende Bertus. Ton wist een pionnetje te winnen en drukt Bertus heel langzaam van het bord.
Jan van Bruggen speelt met de week beter nadat hij jaren niet meer gespeeld heeft. In een gelijkwaardige stelling tegen Piet Ypma zag hij een aanval op zijn paard over het hoofd en in plaats van het aanvallede stuk te slaan gaf hij het paard pardoes weg en was de partij verloren.
Theo van Lindenberg gaf naar een zware partij tegen Dinant van Beek op. Hij had al veel tijd verbruikt om de juiste zetten te vinden in het middenspel . Dinant kwam binnen vallen met zijn toren en de problemen voor Theo stapelden zich op, een foute pionnen zet koste hem uiteindelijk de partij
Gideon Paalman moet nog leren om zijn anderhalf uur bedenktijd beter te gaan bebruiken. In zijn partij tegen Teun Scheurwater was er in eerste instantie niet veel aan de hand. Gideon zag over het hoofd dat Teun zijn Toren aanviel die niet voldoende verdedigd was, en met een Toren minder gaf Gideon terecht op.
